Okuliare sú neoddeliteľnou súčasťou Vášho imidžu. Či si už vyberáte okuliare dioptrické alebo slnečné, u nás vždy nájdete to, čo hľadáte. Poskytneme Vám kvalitnú a komplexnú starostlivosť o Váš zrak. A to z hľadiska vyšetrenia zraku i z hľadiska odbornej pomoci pri výbere korekčnej pomôcky, ktorá je dnes významným módnym doplnkom. Profesionálne vyškolený personál Vám je vždy k dispozícii a ochotne Vám poradí s výberom Vašich nových okuliarov alebo kontaktných šošoviek.
Vyšetrenie ostrosti zraku robíme pomocou špeciálneho skúšobného rámu, automatického meracieho zariadenia (autorefraktokeratometra) a svetelnej tabule so znakmi. Vyšetrenia sa nemusíte obávať. Nie je vôbec bolestivé ani nepríjemné. Ak nosíte kontaktné šošovky, je potrebné ich vybrať z očí.Pri vyšetrení najskôr premeriame zrakovú ostrosť tzv. objektívnou metódou pomocou autorefraktokeratometra a potom urobíme subjektívnu korekciu pomocou skúšobného rámu a svetelnej tabule.
Ponúkame široký výber dioptrických a slnečných okuliarov,  do ktorých si máte možnosť dať vyhotoviť dioptrické  a slnečné sklá z naše ponuky. U nás nájdete širokú škalu puzdier, retiazok, čistiacich prostriedkov a mnoho ďalšieho.  U nás zakúpený tovar ponúkame záručný a pozáručný servis.
U nás máte možnosť si objednať kontaktné šošovky podľa vlastného výberu, ktoré budú najlepšie vyhovovať vaším požiadavkám. Taktiež k nim ponúkame roztoky a rôzne doplnky pre plnohodnotnú starostlivosť.